Menu
Your Cart

Tüm Ürünler

Tüm Ürünler
Bitkisel Saç Bakım Yağı
İndirim Yeni
Saç dökülmesiSaç canlandırıcı ve besleyiciYıpranmış ve zarar görmüş saçlarSaç uzamasıKullanılması tavsiye edilir.24 Çeşit bitkisel yağ kullanılmıştır.Kullanımı: Bir fıs sprey tüm saça yedirilir ve belli bir müddet bekletilir.Daha sonra saç temizlenir.Etkili bir sonuç için düzenli olarak kullanınız.G..
75,00TL
Ginsengli Macun Ginsengli Macun
İndirim Yeni
HalsizlikYorgunlukDirenç Artırıcıİştah açıcıKuvvet vericiKullanılması tavsiye edilir.Kullanım şekli: Yemeklerden 20 dakika önce 1tatlı kaşığı olmak üzere günde 2 veya 3 öğün kullanılır.Her defasında karıştırınız.Güneş ışığından ve sıcaktan koruyunuz.Ginseng PasteTirednessResistance EnhancerAppe..
45,00TL
Zencefilli Macun Zencefilli Macun
İndirim Yeni
AstımBronşitNefes DarlığıÖksürükBalgam SöktürücüBoğaz ağrılarıKullanılması tavsiye edilir.Kullanım şekli: Yemeklerden 20 dakika önce 1tatlı kaşığı olmak üzere günde 2 veya 3 öğün kullanılır.Her defasında karıştırınız.Güneş ışığından ve sıcaktan koruyunuz.Ginger PasteAsthmaBronchitisShortness of brea..
45,00TL
Mesir Macunu
İndirim Yeni Hot
Göğüsteki ağırlığı ve balgam problemleriRomatizması olan kişilerde ve bel ağrısı yaşayan kişiler Hemoroid hastalığı Ciltte oluşan egzamaları gidericiSinirsel bir ferahlık Mide problemleri ve mideden kaynaklı gaz problemleriKanı temizleyici Kullanılması tavsiye edilir.Kullanım şek..
45,00TL
Ballı Kudret Narlı Macun Ballı Kudret Narlı Macun
İndirim Yeni Hot
MideÜlserGazGastitKullanılması tavsiye edilir.Kullanım şekli: Yemeklerden 20 dakika önce 1tatlı kaşığı olmak üzere günde 2 veya 3 öğün kullanılır.Her defasında karıştırınız.Güneş ışığından ve sıcaktan koruyunuz.Honey Pomegranate PasteStomachUlcerGasGastitIts use is recommended.Usage: It is used..
45,00TL
Atom Macun
İndirim Yeni
Kuvvet artırıcıVücut direnci artırıcıİştahsızlıkKullanılması tavsiye edilir.Kullanım şekli: Yemeklerden 20 dakika önce 1tatlı kaşığı olmak üzere günde 2 veya 3 öğün kullanılır.Her defasında karıştırınız.Güneş ışığından ve sıcaktan koruyunuz.ATOM PASTEStrength enhancerIncreasing body resistanceA..
60,00TL
Arı Sütü Bal Polen Propolis Karışık Macun
İndirim Yeni Hot
Hücre yenileyiciBağışıklık sistemi güçlendiriciİştahsızlıkHalsizlikSüt artırıcıKemik ve kas gelişimiKullanılması tavsiye edilir.Kullanım şekli: Yemeklerden 20 dakika önce 1tatlı kaşığı olmak üzere günde 2 veya 3 öğün kullanılır.Her defasında karıştırınız.Güneş ışığından ve sıcaktan koruyunuz.EN..
85,00TL
Papatyalı Nar ekşili Karışık Macun
İndirim Yeni Hot
ZayıflamaTokluk hissiMetabolizma hızlandırıcıYağ yakıcıKullanılması tavsiye edilir.Kullanım şekli: Yemeklerden 20 dakika önce 1tatlı kaşığı olmak üzere günde 2 veya 3 öğün kullanılır.Her defasında karıştırınız.Güneş ışığından ve sıcaktan koruyunuz.Chamomile Pomegranate Syrup Mixed PasteWeakenin..
45,00TL
Çörek Otu Macun Çörek Otu Macun
İndirim Yeni Hot
İltihap gidericiİdrar söktürücüDeri ve cilt hastalıklarıKansere karşı koruyucuSistem koruyucuÖksürük ve gripMikrop ve virüs koruyucuKullanılması tavsiye edilir..Kullanım şekli: Yemeklerden 20 dakika önce 1tatlı kaşığı olmak üzere günde 2 veya 3 öğün kullanılır.Her defasında karıştırınız.Güneş ı..
45,00TL
Keçiboynuzu Tozu
İndirim Yeni
Süt artırıcıKas ve kemik güçlendiriciKan yapıcıKemik erimesine karşıVitamin eksiklikleriÇocuk gelişimiKullanılması tavsiye edilir.Kullanışı: Süte veya suya 1 tatlı kaşığı karıştırılarak kahve gibi tüketilebilir.Ayrıca bala,tatlılara,yemeklere veya un yerine kullanılabilir.Carob PowderMilk enhancerMu..
25,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)